Bir Araya Gelme Hikayesi ''

Bir Araya Gelme Hikayesi.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş ve Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş., 2013 yılı içinde projeler geliştirmek ile stratejik bir birlikteliğe imza attı. Bu birliktelik dönüşüm ihtiyacı olan Topkapı’da yepyeni bir yaşam alanı inşa etmeyi amaçlıyor. Türkiye’nin en önemli metropolü İstanbul’un merkezinde yükselecek proje aynı zamanda bu işbirliğinin gücünü simgeliyor.

İş GYO ve Nef, yatırım için seçilen bölgenin ihtiyaçlarını ve koşullarını göz önünde bulundurarak, nitelikli konut ve bunları destekleyecek fonksiyonların bir arada kullanıldığı bir proje geliştirdi. Sahip olunan üstünlüklerin ön plana çıkarılmasıyla başarılı işlere imza atmak üzere çıkılan bu yolda, kentsel dönüşüm ihtiyacı olan bölgelerin yeniden geliştirilmesi çalışmalarına öncülük edilecek.

HAYATI GÜZELLEŞTİRECEK FİKİRLER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

Yeni oluşumun öncelikli hedefi; dönüşüm gerektiren tüm bölgelere yeni projeler geliştirmek olarak belirlenmiştir.

Bu kapsamda İstanbul ili Zeytinburnu İlçesi'nde bulunan eski Şişecam Topkapı Fabrikası, % 50 İş GYO, % 50 Nef (Timur Gayrimenkul) adına olmak üzere satın alınarak, ortak proje geliştirilmesine yönelik ilk adım atılmıştır. Projeyi hazırlayan, dünyanın önde gelen yaratıcı Mimarlık ajansı Perkins&Will’dir. 1935 yılından bu yana yaratıcı ve öncü tasarımlarıyla birçok ödül almış olan ajans, dünyada ilk 10 mimarlık ajansı arasında gösterilmektedir.

Sizi arayalım

İnistanbul hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.


Gönderiliyor...

İlginize teşekkür ederiz.
En kısa zamanda size geri dönüş yapacağız.

Gönderilemedi.

TEKRAR DENEYİNİZ.

Euro.Message madebycat
music_toggle
controls_toggle
info_toggle
controls_prev
controls_next
controls_toggle
player_volume
Artist Name - Artist Title
0:00 | 0:00
0
0:00 | 0:00
player_close